ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
انتخاب نوع گل عروسی

انتخاب نوع گل عروسی

جمعه 26 آذر 1395
19:28
65: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com/

یکی از نکات مهمی که در انتخاب نوع گل موثر است فصل برگزاری عروسی شماست.
نکته ی دیگر این است که دوام گلی که انتخاب می کنید در آن فصل است.
سبک دسته گلی را که می خواهید انتخاب کنید در این صورت کمک بزرگی به طراح دسته گلتان کرده اید و او شما را در رسیدن به خواسته تان نزدیک خواهد کرد.
از گل های مورد علاقه تان در دسته گل خود استفاده کنید. یا می توانید شاخه گلی که از آن خاطره ای خوش دارید در طراحی دسته گلتان جای دهید.
سعی کنید دسته گل های کوچک و ساده انتخاب کنید. برای مدتی عروس خانم ها از دسته گل های بزرگ و برگ های سبز در آن استفاده می کردند اما امروزه دسته گل های ساده و کوچک جای این دسته گل های بزرگ را گرفته اند. مقاومت و دوام گل را جدی بگیرید مثلا سرمای هوا می تواند به دسته گل شما آسیب بزند و یا گرم بودن هوا نیز ممکن است دسته گل شما را زودتر از موعد خود پژمرده کند.
بنابراین اگر قرار است جشن عروسیتان در فضای باز و در فصل تابستان برگزار شود از طراح دسته گلتان بخواهید تا از گیاهان سبز در لابلای گل ها استفاده کند.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک