ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
وظایف داماد قبل از عروسی

وظایف داماد قبل از عروسی

جمعه 26 آذر 1395
20:04
44: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

حسابرسی
در برگزاری جشن عروسی معمولا خرج و مخارج عروسی به عهده داماد می باشد بنابراین آقا دامادها در ابتدا به طور کامل حساب و کتاب کرده و سپس طبق میزان بودجه تان برای جشن عروسی خود برنامه ریزی کنید.

رزرو دفتر عقد
اگر قرار است به محضر بروید و در آنجا مراسم عقد را اجرا کنید از قبل به فکر رزرو برای تاریخ مدنظرتان باشید و یا اگر قرار است عاقد را به منزل بیاورید تا خطبه عقد را جاری کند باید به فکر ایاب و ذهاب عاقد باشید.

بررسی خدمات محل برگزاری عروسیتان
قبل از روز جشن عروسیتان به محلی که برای عروسیتان رزرو کرده اید رفته و از کیفیت غذا و نحوه ی پذیرایی خدمه ها از مهمانان مطمئن شوید.

شادباش شب عروسی
از قبل از روز جشن با همسرتان به توافق برسید که قرار است چه میزان هزینه ای را برای شادباش مهمانان و خدمه ها کنار بگذارید. اما مراقب باشید که در این مرحله زیاده روی نکنید و دست و دل بازی بسیار به خرج ندهید.

قرارداد نهایی با آتلیه عروسیتان
در این مرحله حواس خود را جمع کنید زیرا عکاسان و تصویربرداران در همه حال به فکر کسب درآمد بیشتر و تجارت اند. می توانید هنگام عقد قرارداد از آنها بخواهید که مبلغ نهایی را بطور قسطی پرداخت کنید.اما در آخر مبلغی قطعی را از آنها دریافت و حتما در قراردادتان ثیت کنید.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک