ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تهیه لیست مهمانان عروسی

تهیه لیست مهمانان عروسی

جمعه 26 آذر 1395
20:09
33: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

عاقلانه تصمیم گیری کنید
ممکن است که به دلایلی این امکان وجود نداشته باشد که بتوانید دوستانتان را با اقوام در جشن عروسیتان دعوت کنید.در این صورت بهترین راه و هم چنین عاقلانه ترین تصمیم این است مراسمی را برای بعد از جشن در باغ تالار تدارک دیده و دوستانتان را به آن مراسم دعوت کنید.

دوستانتان را از قلم نیندازید
معمولا مسافت برای دوستان فرقی نمی کند و سعی می کنند در هر صورت خود را برای عروسی دوستشان برسانند. مطمئن باشید دوستانتان برای جشن عروسی شما کم نمی گذارند و حس و حال ویژه ای را به جشن شما می دهند.

دعوت مهمانانتان را روی اصول انجام دهید
همیشه در ابتدای لیست شما بستگان درجه یک باید نوشته شوند. عمو,دایی,عمه,خاله, برادر و خواهر. سپس اگر دارای فرزند هستند با هرکدام که رابطه ای صمیمی دارید را در لیست یادداشت کنید. و بعد آن دوست و آشنایانتان. اما ممکن است در دعوت برخی مهمانان دو دل شوید , در این صورت اول لیست را تکمیل نموده و سپس با توجه به تعداد برای دعوت کردن آنها تصمیم گیری کنید.

بر اساس اولویت انتخاب کنید
در انتخاب مهمانانتان دقت کنید و آن ها را اولویت بندی کرده و بر اساس آن در لیست قرار دهید. زیرا در حال حاضر هزینه ی هر مهمان با در نظر گرفتن میوه و شیرینی و شام و ... چیزی حدود 60 هزار تومان می شود.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک