ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تازه ترین خبرهای وام ازدواج

تازه ترین خبرهای وام ازدواج

جمعه 26 آذر 1395
16:19
29: تعداد بازدید
مسئولین همواره سعی دارند با حمایت های خود امر ازدواج را برای جوانان آسان کنند. یکی از این حمایت ها افزایش وام ازدواج از ۳ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان بوده است. این میزان برای ایثارگران دو برابر است. همچنین به دلیل افزایش وام ازدواج باز پرداخت ان به ۴ سال نیز تغییر یافته است. تمامی بانک هایی که عضو بانک سامانه ازدواجهستند موظف به پرداخت این وام می باشند.
علی‌اصغر میرمحمد صادقی در پاسخ به برخی انتقادها مبنی بر کند بودن پرداخت وام ازدواج گفت: بر اساس آنچه که برای پرداخت وام ازدواج به بانک ها ابلاغ شده، ماهانه باید ۱۵۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج پرداخت شود که بانک ها حداکثر تلاش خود را در این زمینه به کار بسته اند.
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی افزود: به نظر می رسد بسیاری از کسانی که این وام را دریافت می کنند، از دایره بررسی منتقدان خارج هستند؛ اما به هر حال پرداخت سریع وام ازدواج یکی از دغدغه های بانک مرکزی است و در جلسات هفتگی رئیس کل بانک مرکزی، یکی از مواردی که همواره مورد پیگیری قرار می گیرد، سرعت پرداخت این وام است.

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک