ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ویژگی های یک سالن پذیرایی یا باغ تالار خوب

ویژگی های یک سالن پذیرایی یا باغ تالار خوب

جمعه 26 آذر 1395
16:40
48: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com/

انتخاب و رزرو یک باغ تالار یا سالن عروسی خوب از اصلی ترین بخش های مراسم عروسی است.
در اینجا به مهم ترین معیارها برای انتخاب باغ تالار یا سالن عروسی اشاره می کنیم:
- موقعیت شهری سالن یا باغ تالار
باغ تالار محل برگزاری مراسم عروسی شما باید از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری دارای وضعیتی مناسب باشد.چرا که مسائلی مانند ترافیک و... باعث کلافه شدن مهمانان شما خواهد شد. از طرفی هم سعی کنید باغ تالار مراسم عروسی خود را در نزدیکی آتلیه عکاسی و آرایشگاه عروس انتخاب کنید.زیرا اگر این اماکن از یکدیگر دور باشند, امکان دارد شما هم دیر در جشن خود حاضر شوید.
- روکش صندلی ها و رومیزی های باغ تالار
در هنگام رزرو باغ تالار حتما به مدیریت تالار تاکید کنید تا برای مجلس عروسی شما رومیزی ها و روکش صندلی ها از قبل شسته و تمیز باشند زیرا ممکن است مهمانان متوجه لک ایجاد شده با انواع و اقسام نوشیدنی ها روی روکش ها و رومیزی ها باشند. شما با تاکید خود به مدیریت باغ تالار حساسیت خود را نشان می دهید و آنها نیز برای راضی نگه داشتن شما تمامی تلاش خود را خواهند کرد.
- میز شام عروس و داماد و تزئینات
سالن های پذیرایی و باغ تالار ها یک نیز جداگانه را با تزئیناتی ویژه برای صرف شام عروس و داماد تدارک می بینند. این گزینه میتواند ایده ی خوبی باشد و اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید می توانید برای بهتر و رمانتیک شدن مجلس عروسیتان این گزینه را به تشریفات مجلس عروسیتان اضافه کنید.
- پارکینگ اتومبیل برای راحتی مهمانان
باغ تالار مراسم عروسیتان حتما باید دارای پارکینگ مجزا برای اتومبیل ها باشد. به خصوص اگر مراسمتان در شهرهای شلوغ مثل تهران برگزار می شود حتما به این گزینه توجه کنید. چرا که اکثر مهمانان شما علاقه ای ندارند که مدت زیادی را به دنبال جای پارک و در نهایت نگران اتومبیل باشند.
- بهداشت لازم در سرویس بهداشتی سالن یا باغ تالار و سایر امکانات...


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک