ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
انتخاب دسته گل عروسی

انتخاب دسته گل عروسی

جمعه 26 آذر 1395
16:49
42: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com/

در هنگام انتخاب دسته گل عروسی چه نکاتی را در نظر بگیریم


بی شک دسته گل عروس یکی از مهم ترین موارد در تشریفات مجالس عروسی به حساب می آید. دسته گل خود را طوری انتخاب کنید که در فیلم یا عکس های عروسی خود چشمگیر باشد و با تزئينات سالن یا باغ تالار مراسمتان هماهنگ باشد.
در این مقاله سعی داریم اطلاعات مختصر و کاربردی را ارائه دهیم و شما را در انتخاب دسته گلی مناسب برای مراسم عروسیتان راهنمایی کنیم:

معانی گل های بکار رفته در دسته گل شما

هماهنگی دسته گل با لباس عروسی
هنگام انتخاب دسته گل به این نکته توجه داشته داشته باشید که با لباس عروسی خود مطابقت داشته باشد. باتوجه به سبک لباس عروستان دسته گل خود را سفارش دهید.به طور مثال اگر لباسی با دنباله بلند دارید می توانید دسته گل آبشاری را انتخاب کنید و یا اگر لباس شما به صورت پرنسسی است بهتر است از دسته گل گرد استفاده کنید.
در نهایت تناسب دسته گل با لباس عروستان در زیبایی و جذابیت شما تاثیر بسزایی دارد.

انتخاب رنگ گل با توجه به تم و فصل عروسیتان
انتخاب مدل دسته گل با توجه به موضوع و تشریفات مجالس عروسی یه نکته مهم محسوب می شود.توجه به این نکته انتخاب شما را در رنگ گل ها آسان تر می کند.
انتخاب گل رز سفید برای عروسی مجلل و تشریفاتی مناسب می باشد در حالی که گل رز آبی و گل هایی با رنگ نارنجی , قرمز و زرد برای عروسی در فصل پاییز مناسب می باشد.
هم چنین دسته گل آبی , صورتی و سبز برای عروسی در فصل بهار و فضایی باز مانند باغ یا باغ تالار مناسب مناسب می باشد. در این فصل شما انتخاب های بیشتری برای دسته گل عروسیتان خواهید داشت.
بنابراین بهتر است دسته گل خود را با تم عروسی و فصل برگزاری مراسمتان انتخاب کنید.

ایده گرفتن از گل آرایتان
از گل آرایتان بخواهید که نمونه کارهای خود را به شما نشان دهید تا هم از کارش اطمینان خاطر پیدا کنید و هم از نمونه کارهای سابقش ایده جمع آوری کنید.

مشاهده مجلات و سایتهای مرتبط با دسته گل عروس و ایده گرفتن ار آنها
شما می توانید مجلات, کاتالوگ یا سایتهای مختلف را مشاهده کرده و مدل های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و با مشورت گل آرایتان از آتها در تزتینات دسته گل عروسیتان استفاده کنید.

لباستان را هم در نظر بگیرید
سعی کنید از گل هایی استفاده نمایید که دارای پرچم بلند نباشند و گرده پخش نکنند.زیرا ممکن است باعث کثیف شدن لباس شود.همچنین از گل هایی با رایحه تند استفاده نکنید, این نوع گل ها ممکن است موجب عطسه و حساسیت شوند.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک