ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
رنگ هاي محبوب تشريفات مجالس و عروسي سال 95

رنگ هاي محبوب تشريفات مجالس و عروسي سال 95

جمعه 26 آذر 1395
17:16
41: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

سورمه اي و نقره اي
اين طور که مشخص است در عروسي هايي که قرار است در زمستان 95 برگزار شوند از رنگ آبي تيره مايل به سورمه اي و نقره اي در تشريفات مجالس و تزئينات استقبال زيادي خواهد شد. بکار بردن اين دو رنگ در کنار هم ترکيب بسيار خوبي مي شود و در جذابيت تشريفات مجالس شما تاثير بسزايي خواهد داشت. بنابراين اگر قرار است مراسم ازدواجتان را در زمستان برگزار کنيد و در مراسم خود تشريفاتي مجلل بکار ببريد پيشنهاد ما به شما استفاده از ترکيب دو رنگ سورمه اي و نقره اي است.




رنگ زرد
رنگ زرد , رنگ انتخابي براي عروسي و مجالسي است که در بهار و تابستان 95 برگزار مي شوند .
اگر عروسي شما در فضاي باز مانند باغ تالار برگزار مي شود مي توانيد ازين رنگ که رنگ انتخابي تشريفات عروسي امسال است در تزئينات کيک عروسي , تشريفات پذيرايي و حتي دسته گل عروس استفاده کنید.اين رنگ در سال پيش هم بسيار پر طرفدار بوده و تا امسال هم ديده مي شود که همچنان در تشريفات مجالس بکار برده مي شود.




رنگ گلبهي, رنگ تابستان 95
از بين تمامي رنگ هاي تابستان, رنگ گلبهي و صورتي ملايم براي تشريفات مجالس و تزئينات عروسي بسيار مناسب مي باشد و هم چنين رنگ انتخابي تشريفات و تزئينات عروسي در سال 95.
اگر شما باغ تالار را در فصل تابستان براي برگزاري عروسي خود برگزيده ايد, بهترين رنگ براي تزئينات و تشريفات مجلس عروسي خود رنگ گلبهي است. مي توانيد اين رنگ را در لباس ساقدوش هاي عروس, دسته گل عروس, تزئينات ميز پذيرايي و ... بکار ببريد. پس اگر خواستار يک عروسي با رنگ شاد و جذاب هستيد, ما رنگ گلبهي و يا صورتي کم رنگ را در این فصل به شما پيشنهاد مي دهيم.




رنگ پاييز امسال
حال به رنگ انتخابي زمستان امسال براي تزئينات عروسي و تشريفات مجالس مي رسيم. هر سال رنگ قهوه اي , نارنجي و سبز براي تشريفات و تزئينات عروسي بکار مي رود اما رنگ انتخابي امسال براي مجالس رنگ بنفش مايل به قرمز است.
علاوه بر رنگ فصل ها شما مي توانيد از اشيا و وسايل تزئيني مناسب آن فصل هم در تشريفات مجلس عروسي خود استفاده کنيد. بطور مثال مي توانيد از گل هاي آن فصل در تزئين ميزهاي پذيرايي يا دسته گل عروس استفاده کنيد يا اگر مراسمتان در روزهاي باراني است چترهاي تزئيني کوچک را روي ميزهاي پذيرايي تالار بکار ببريد.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک