ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
انتخاب تور عروسی

انتخاب تور عروسی

جمعه 26 آذر 1395
17:53
29: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

توری که بر روی سر عروس می اندازند از قدیم نشانه ی حجب و حیای عروس بوده ولی امروزه مدل های متنوعی از این تور دوخته می شود و شما می توانید با در نظر گرفتن موارد زیر مناسب ترین مدل را برای عروسی خود انتخاب کنید.

در صورتیکه که دارای قد بلند هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب تورهای کوتاه و پر چین است در غیر این صورت تورهای بلند و دنباله دار را به شما پیشنهاد می دهیم.
اگر مدل لباستان را پرنسسی با دامنی با پف زیاد انتخاب کرده اید پیشنهاد ما به شما انتخاب تور های سرشانه اس. که قد این تورها تا سرشانه عروس می باشد و اگر قرار است روی لباس عروستان کار شود انتخاب این نوع تور بدلیل سادگی می تواند انتخاب مناسب باشد.
توری را انتخاب کنید که هنگام رقصیدن و راه رفتن در باغ تالار و یا سالن عروسی مانع شما نشود. مانند تور باله. این نوع تور بدلیل اینکه قد آن بین زانو و قوزک پا می باشد هیچ گونه اذیتی برای شما در روز عروسی به همراه ندارد و مانع راه رفتن شما نیز نمی شود.
از نظر ما بهترین مدل تور برای عروس خانم ها , تورهای دو طبقه است. این نوع تورها مناسب هر نوع اندام و همه سنین می باشد و همچنین به دلیل دوطبقه بودن می توانید یک لایه ی آن را روی صورت خود بیندازید و لایه ی دیگر آن پشت لباس شما را بپوشاند و جلوه ی زیبایی به لباس شما ببخشد.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک