ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۷ راز خوشبختی در زندگی زناشویی

۷ راز خوشبختی در زندگی زناشویی

جمعه 26 آذر 1395
18:17
36: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

منفی نگر نباشید
سعی کنید بیشتر وقتتان را روی فعالیت های مثبت بگذارید. بسیاری از زوج ها بیشتر وقت خود را صرف امور منفی زندگی می کنند و ذهنشان را درگیر افکار منفی می کنند. بجای اینکه بیشتر وقت خود را صرف حل مشکلات زندگی کنید به دوستی ها و احساسات مثبتتان بها دهید تا مشکلات راحت تر از سر راهتان کنار روند.

به دنبال موقعیتی مناسب برای حل مسائل باشید
اگر از مسئله ای ناراحتید بدنبال فرصتی مناسب برای به زبان آوردن و حل آن باشید.
قبل از مطرح کردن مسئله حتما به آن کمی فکر کنید و بعد آن را با لحنی مناسب به زبان بیاورید.بعد از تمام شدن بحث حتی اگر شما مقصر نبوده اید عذرخواهی کنید و از سرد شدن رابطه بین خود و همسرتان جلوگیری کنید.

از تکرار فرار کنید
روزمرگی در زندگی زناشویی انتهای خط است و زوج هایی که درگیر تکرار و روزمرگی شوندخوشبختی خود را دفن می کنند. در زندگی مشترک باید کاری کنید که حس بی حوصلگی به همسر شما دست ندهد . به زندگی خود حتی با فعالیت های کوچک تنوع ببخشید.

با یکگدیگر صحبت کنید
در روز یک ساعت یا حداقل چند دقیقه را در مورد مسائلی بیرون از خانواده و کار با یکدیگر صحبت کنید. ارتباط برقرار کردن شما با همسرتان یعنی صحبت راجع به مسائل خصوصی و عواطفتان با یکدیگر

به یکدیگر ابراز احساسات کنید
دریافت پیام مثبت روزانه در زندگی زناشویی یکی از عوامل خوشبختیست.
هر روز به همسر خود ابراز عشق و علاقه کنید. این نکته را فراموش نکنید که مردان بیشتر زنان به این ابراز علاقه نیازدارند.

احساسات درونیتان را به زبان بیاورید
اکثر مردان ممکن است احساسات خود را به زبان نیاورند و آن را در قالب عمل در آورند اما زنان معمولا با زبان احساسات خود را بیان می کنند. چگونگی ابراز احساساتان خیلی مهم نیست , مهم ابراز آن و احترام گذاشتن به ابراز احساسات یکدیگر است.

مسائل کوچک را جدی بگیرید
برخی اوقات مسائل کوچک که شاید به آنها هیچ توجهی نکنید می توانند باعث دعواهای بسیار جدی شوند. پس این اجازه را ندهید که این مسائل کوچک و بی اهمیت صمیمیت بین شما و همسرتان را از بین ببرد و شما را از یکدیگر دور کند.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک