ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
نکاتی کلیدی در انتخاب دسته گل

نکاتی کلیدی در انتخاب دسته گل

جمعه 26 آذر 1395
18:22
38: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

انتخاب گل یکی از زیباترین قسمت های برنامه ریزی عروسی است که به زمان کافی احتیاج دارد.این به این معنی است که شما نمی توانید در زمان کم و به سادگی گل های عروسیتان را انتخاب کنید.
هنگام انتخاب گل عروسیتان از طراح خود بخواهید که نوع و رنگ گالهایتان را با تم عروسی شما ست کند.

مکان انتخابی برای برگزاری عروسی شما با توجه به محلی که برای عروسی خود رزرو کرده اید(باغ تالار یا باغ عروسی) به گل آرایی های مختلفی نیاز دارید. بطور مثال اگر قرار است مجلستان در یک باغ تالار یا باغ عروسی برگزار شود بهتر است از گل های کمتری در تزئینات استفاده کنید.
اما اگر تالار و سالن پذیرایی را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کرده اید از گل آرایی بیشتری در سالن استفاده کنید تا جلوه ی بیشتری به مراسم شما بدهد.

انتخاب یک طراح خوب
اگر می خواهید علاوه بر انتخاب گل ها تزئین و چیدمان آنها را هم به طراح بسپارید به دنبال یک طراح خوب باشید.

آنچه می خواهید را تصویرسازی کنید
عکس لباس عروس خود را به طراح گل نشان دهید تا مناسب مدل لباستان دسته گلتان را تزئین کند. می توانید از پارجه ای قرار است سفارش دوخت ساقدوش ها را بدهید کمی از آنرا به طراح گلتان بدهید تا در تزئینات خود از آن هم استفاده کند.
پس از سبک و مدل دلبخواهتان با طراحتان صحبت کنید و مدل انتخابیتان را برایش با جزئیتان کامل توضیح دهید.

انتخاب درست گل ها
انتخاب خود را می توانید با توجه به فصلی که در آن هستید انجام دهید. می توانید از گل های شبیه به هم و ارزانتر استفاده کنید ابتدا مدل دسته گلتان را مشخص کنید سپس گل های مناسب با آن را انتخاب کنید.

دقت در سایز دسته گلتان
سایز دسته گلتان را مناسب با اندامتان انتخاب کنید. اگر دارای اندامی ریز هستید با دسته گلی درشت لباستان را نپوشانید . همچنین سعی کنید از دسته گل های سنگین استفاده نکنید زیرا این دسته گل در کل طول روز در دست شما خواهد بود.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک