ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
جلسه ی اول خواستگاری

جلسه ی اول خواستگاری

جمعه 26 آذر 1395
18:33
35: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

جلسه ی اول خواستگاری


مراسم خواستگاری و ازدواج همیشه به یک صورت نیست.این اتفاق ناگهانی و غافلگیر کننده برای هر کسی به شکل مختلفی خود را نشان می دهد. اما در شکل کلی اگر قرار است مراسم خواستگاری در منزلتان برگزار شود باید باید و نباید ها و یکسری نکات را از قبل بدانید تا مراسم را به خوبی پشت سر بگذارید.

داشتن اطلاعات قبلی
اگر کسی از اطرافیان شما خواستگار را معرفی کرده ,از آن فرد که به عنوان واسطه است در مورد کسی که معرفی کرده یا همان خواستگارتان کامل پرس و جو کنید و اطلاعاتی را راجع به او و خانواده اش کسب کنید تا اطلاعات لازم را برای جلسه اول داشته باشید.

با دقت به سخنان طرف مقابلتان گوش دهید
اولین جلسه آشنایی شما برای شنیدن صحبت های یکدیگر است . پس با اشتیاق و به دقت به حرف های طرف مقابلتان گوش دهید حتی اگر برایتان زیاد هم جالب و جداب نباشد.

مواضع تان را در آغاز مشخص کنید
اگر برنامه ریزی هایی در زندگیتان دارید که به عنوان هدفی مهم در زندگیتان هستند از همان اول ار آنها صحبت کنید و او را در جریان قرار دهید.

در مورد موقیعت های خود صحبت کنید
به جای صحبت کردن در مورد خواستگارهای قبلیتان و شکست های گذشته, درباره ی موضوعات مثبت و هیجان دار صحبت کنید. هم چنین درباره ی برنامه هایی که در ذهنتان دارید و می خواهید آنهارا عملی کنید نیز صحبت کنید و از نظر طرف مقابلتان درباره ی آنها آگاه شوید.

اطرافینتان را با خبر نکنید
درجلسه ی اول خواستگاری هدف آشنایی دختر و پسر و خانواده ها با یکدیگر است. پس روی جلسه اول خیلی حساب نکنید و فکری جدی راجع به آن نکنید.همچنین از مطلع شدن دیگران نیز جلوگیری کنید و خودتان را مجبور به پاسخ گویی به تک تک آنها نکنید.

نوع پوشش شما در جلسه اول
مناسب شرایط و در عین آراستگی لباس بپوشید. کفشی تمیز و برق افتاده با مقدار کمی پاشنه می تواند شا را با وقارتر نشان دهد.
همان طوری که همیشه هستید لباس پوشید. زیرا اگر پوششتان متفاوت از آنچه که هستید باشد بعدها هم انتظارات دیگری در رابطه با لباس پوشیدنتان از شما می رود.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک