ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
جلسه دوم خواستگاريباغ تالار,باغ و تالار عروسی,خدمات مجالس عروسی,تشریفات مجالس عروسی,برگزاری مجالس عر

جلسه دوم خواستگاريباغ تالار,باغ و تالار عروسی,خدمات مجالس عروسی,تشریفات مجالس عروسی,برگزاری مجالس عر

جمعه 26 آذر 1395
18:34
25: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

از نه گفتن خجالت نکشيد
در صورتی که از طرف مقبلتان به هر دلیلی خوشتان نیامده و مورد پسند شما واقع نشده با احترام و صادقانه جواب خود را بگویید.به او بگویید که شما با یکدیگر خوشبخت نمی شوید و معیارهای شما را برای ازدواج ندارد.
این حق را به طرف مقابلتان بدهید که بخواهد جواب را از خود شما بشنود.

درباره ی زندگی شخصی اش کمی پرس و جو کنید
از زندگی شخصی و خانواده او کمی پرس و جو کنید اما مراقب باشید این پرسش های شما از حد نگذرد و به کندوکاو زندگی او شبیه نشود.
می توانید سوال هایی مانند شغل او,رابطه اش با خانواده ,تعداد خواهر و برادران , مجرد یا متاهل بودن آنها و... را از او بپرسید.

از روحیات و خلق و خوی خود صحبت کنید
قرار نیست که همه ی اسرار و جزئیات زندگیتان را برای طرف مقابلتان در جلسه ی دوم خواستگاری تعریف کنید زیرا هنوز دقیق مشخص نیست که با یکدیگر به تفاههم می رسید یا خیر !
تنها بطور کلی از اخلاق و روحیه خود صحبت کنید کافیست. سپس نطر او را در مورد روحیات خود بدانید و از او بپرسید که آیا او هم چنین روحیات و رفتارها را در خود دارد یا خیر؟!

در کل جلسه ی دوم خواستگاری یک جلسه دو طرفه است و باید به همان میزان که از خودتان صحبت می کنید از طرف مقابلتان هم اطلاعات کسب کنید.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک