ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ازدواج به صورت سنتی

ازدواج به صورت سنتی

جمعه 26 آذر 1395
18:39
27: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com/

ازدواج به طریقه سنتی ازدواجی است که با راهنمایی ها و نظر خانواده صورت می گیرد و در برخی مواقع نقطه مقابل ازدواجی عاشقانه است.
ازدواج های سنتی همیشه هم به صورت اجباری نیست زیرا در بسیاری از مواقع دختر و پسر با رضایت خودشان این ازدواج را قبول می کنند.
در ازدواج به صورت سنتی خانواده ها برای فرزندانشان مواردی را از روی تجربه خود در نظر می گرفتند و به فرزند خود پیشنهاد می دادند.
هر خانواده سعی می کند طبق اصول خاص خود برای ازدواج فرزند خود اقدام کند.
در ازدواج سنتی در مرحله اول از طریق تحقیق ,دختری را برای فرزند خود انتخاب می کردند و سپس با هماهنگی های صورت گرفته به منزلشان رفته و بزرگترها به بحث و گفتگو می پرداختند. در این جلسه خانواده ها یکدیگر را می سنجند و با رسم و رسوم یکدیگر آشنا می شوند. سپس دختر و پسر را برای صحبت با یکدیگر به اتاقی دیگر در منزل هدایت میکردند.
در صورتیکه سنت های دو خانواده با یکدیگر مطابقت داشت , نظر دختر و پسر را می پرسند . اگر آنها هم نسبت به این ازدواج رضایت داشتند قرار را برای مراسم عقد می گذارنند. حتی در برخی از خانواده ها مراسم عقد در همان شب در منزل صورت می گرفت.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک