ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تفاوت فرهنگ ها را جدی بگیرید

تفاوت فرهنگ ها را جدی بگیرید

جمعه 26 آذر 1395
18:54
31: تعداد بازدید

http://www.payamlashkari.com

1. نساختن خانواده ها با یکدیگر. در بیشتر مواقع زوج ها با یکدیگر مشکلی نداشته و دلیل وجود مشکل در زندگی آنها تفاوت فرهنگ و اعتقاد خانواده هایشان به یکدیگر است. این تفاوت ها در اکثر مواقع باعث جدایی زوج ها از یکدیگر می شود.
2. برآورده نشدن انتظارات خانواده یک طرف از عروس یا داماد. ممکن است خانواده ها از عروس یا داماد خود انتظاراتی را در شرایط مختلف داشته باشند که اگر تفاوت های فرهنگی بینشان وجود داشته باشد این انتظارات برآورده نشده و باعث اجاد مشکل در زندگی زوج ها می شود.
3. زوج ها علیه یکدیگر. گاهی اوقات با وجود تفاوت های موجود خانواده دو طرف برای آرامش زندگی پسر و دخترشان با وجود تفاوت های بسیار انعطاف لازم را از خود نشان می دهند اما این بار خود عروس و داماد هستند که نمی توانند به این تفاوت های فرهنگی و اعتقادی کنار بیایند و مشکلات بزرگی در زندگی آنها بوجود می آید.


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تشريفات لوکس لشکري ارائه دهنده تشريفات مجالس , خدمات مجالس و برگزار کننده لوکس ترين و تشريفاتي ترين مجالس عروسي , عقد و نامزدي
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به باغ تالار,تشریفات مجالس,خدمات مجالس,تشریفات عروسی,باغ تالار عروسی است. | طراح قالب: آوازک